Život je jak telegram - krátký a s chybami

Náš tým

Pavla

Snažila se dovést k dokonalosti nejnemožnější nápady, které by pokud možno maximálně zkomplikovaly komukoliv život. Dokonce poslala na dobírku kamarádovi zapomenuté džíny, aby musel zajít na poštu a užil si svou sklerózu. V současné době pod dohledem statného ošetřovatele nemá přístup na Moravu.

Pepíno

 Pepíno

Není sice členem osady, ale nezištně poskytuje technickou podporu téměř všech akcí.  Ochotně vyhovuje těm nejnesmyslnějším požadavkům při organizaci nejen osadních ptákovin. A je v tom opravdu dokonalý !

Pinďa

Zakládající člen osady, stál u zrodu podstatné většiny taškařic. Velmi oblíbený kamkoliv přišel. Podílel se na získání prvního osadního místa U Horáčku v Kobeřicích - to byly časy. 

Roman

 Roman

Veselý smíšek, dokáže vyrobit neuvěřitelnou taškařici snad i z pohřbu. Nezapomenutelná byla jeho role V.I.Lenina po skonání, na jednom z country bálů, která se mu stala téměř osudnou. V současné době se začlenil mezi inventář na  seznamu obce Špiček                                                                                     

Sluníčko

Sluníčko 

Orkány, uragány a ostatní přírodní živly jsou jsou jí jen slabou konkurencí. Nahromaděnou energii naštěstí uvolňuje jen občas.

Špelda - Jezevec

Špelda - 1 .šerif

První šerif. Vůbec nechápu proč byl vždycky tak oblíbený, když se v podstatě stále mračil. Naštěstí s postupujícím věkem a služebním postupem se jeho mysl rozjařila. Škoda, že teď žije tak daleko od ostatních a většinu akcí nestíhá.

Tob

 Tob

Nenápadný, veselý, zodpovědný majitel čtyř krásných žen, milovník cyklistiky. Bohužel se tato záliba nesetkává doma s přílišnou podporou, děvčata se nechtějí nechat obdivovat v jeho společnosti a tak je odsouzen k samostatným vyjížďkám..   

Toncek

Toncek - 2.šerif

Druhý šerif, kovářovskou Boudu vlastně „stvořil“ on,  dříč a velmi schopný organizátor. Jinak je to ale děsnej paličák, všichni ví o čem mluvím…. Bohužel značně omezil účast na většině akcí, bohužel….           

Tono

 Tono

Výborný kamarád zvláštní tím, že  nezištně tahal někoho ze srabu. Bohužel permanentně nemá čas, takže ho teď vídáváme spíš velmi sporadicky . Nejedna společná akce by bez jeho přispění byla mnohem skromněji zajištěna.

Vorvaň

Vorvaň

První ženský prvek v zakládané osadě. Veselá, milá, kamarádská, nezkazila žádnou legraci. Před lety se odstěhovala a tím bohužel přerušila i kontakty s osadou.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode